SİZLERİ KUŞADASI'NIN KALBİNDE AĞIRLAMAYI İSTİYORUZ;

Bilgi ve Rezervasyon Hattı

Otelimiz Kuşadası'nın tam merkezinde, sahile sadece 50 mt. mesafededir. Tatilinizi unutulmaz kılmak için sıcak bir aile ortamında konaklama deneyimi yaşamaya hazır mısınız? Akman Hotel, Kuşadası'nın güzelliklerini keşfetmek ve ailenizle huzurlu bir tatil geçirmek isteyenler için mükemmel bir seçenektir.

Akman Hotel, mütevazi konforuyla odalarıyla sizi ağırlıyor. Her ayrıntısı özenle düşünülmüş odalarımızda rahatlayabilir, güzel bir günün ardından dinlenebilirsiniz. Biz sadece bir otel değil, aynı zamanda bir aile ortamı sunuyoruz. Misafir memnuniyeti bizim için her şeyden önce gelir. Sıcakkanlı personelimizle sizi ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Şehrin tam merkezindeyiz. Girişte bulunan salonumuzda sizin için özenle hazırlanmış kahvenizi yapabilir, aynı zamanda tüm gün açık kafe restoranımızda sevdiklerinizle keyifli vakit geçirebilirsiniz. Açık yüzme havuzumuz ve güneşlenme alanımız da mevcuttur.


YEMEKLER VE YAPILACAKLAR

Otelimizin hemen giriş katında bulunan restoran ve kafemizde keyifli vakit geçirebilir, tüm toplantılarınızı, doğum günlerinizi, kokteyllerini ve davetlerinizi düzenleyebilirsiniz. Ayrıca dünya mutfağına sahip restoranımızda ve barımızda sevdiklerinizle güzel bir yemek yiyebilir, eşsiz kokteylerimizin tadına bakabilirsiniz.